KURUMSAL KİMLİK

Hakkımızda

Tümas Hidrolik; Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kriko ve Hidrolik Sistemler imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

1995 yılında kurulan Şirketimiz Türkiye'de Kriko ve Hidrolik Sistemler imalatında, büyük bir atılım göstererek bugün ürün çeşidini 3'e katlamıştır.

 

Firmamız, ürünlerinin gerek dizaynı, gerekse kalite ve kullanışlı olmaları nedeniyle Avrupa normları ile aynı düzeydedir.

 

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği imalat tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektöründe güvenilir bir imza olan şirketimiz TÜMAŞ KRİKO ismi ile markalaşarak yarınlarda da bu hizmetine aynı özenle devam edeceğini bu günden ispatlamıştır.

 

Firmamız Dünyada ve Türkiye'deki teknolojik gelişmeleri yakından izleyip bu gelişmeleri zamana uyarlayabilen kalitesini ürünlerine yansıtıp siz değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Firmamızın ürünleri garantili olup tüm Türkiye sathında, ve Yurt dışında da kullanımı ve talebi giderek artmaktadır.

 

MİSYONUMUZ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

 

VİZYONUMUZ; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum...